Dış Ticaret Danışmanlığı

   Akvia Group olarak yıllardır yapmakta olduğumuz dış ticaret faaliyetlerinden edindiğimiz deneyimleri, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirip deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız.

   Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimizde firmalarımızın uluslar- arası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler ve fırsatlar üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz.

   Bunlara ilaveten firmanızın yurtdışı pazarlarda hedef olarak seçtiği ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli bir ihracat yönetim stratejisi oluşturmasına, mevcut pazar ve müşterilerle ilişkilerinizin geliştirilip yeni pazar ve müşteriler bulmanıza, mevcut ihracat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz.